Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Статистичні дані Закарпаття оприлюднили у формі щоденника

19 вересня 2018 р., 10:55

Сучасність статистики.

Видання містить широкий спектр статистичних показників соціально-економічного становища області у 2017 році порівняно з попередніми роками.

Про таке Закарпаття онлайн повідомили у ГУ статистики в Закарпатській області.

Інформація сформована за такими розділами: населення та міграція; ринок праці; доходи та умови життя; населені пункти та житло; освіта; охорона здоров’я та соціальний захист; культура, відпочинок, спорт і туризм; правосуддя та злочинність; навколишнє середовище та природні ресурси; національні рахунки; державні фінанси та кредит; ціни; Єдиний державний реєстр підприємств та організацій України; енергетика; промисловість; сільське господарство, мисливство, лісове господарство, рибне господарство; будівництво; капітальні інвестиції; транспорт і зв'язок; зовнішньоекономічна діяльність; внутрішня торгівля; діяльність підприємств; наука та інновації.

Крім того, видання містить окремий розділ, у якому порівнюються основні показники соціально-економічного розвитку Закарпаття з показниками інших регіонів України.

Показники сформовано за видами економічної діяльності, видами продукції, більшість з них подано у розрізі міст обласного значення та районів області.

Кожен розділ містить методологічні пояснення та визначення економічних термінів. Для кращого сприйняття матеріал доповнено діаграмами та графіками.Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com