Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Поліція привчає молодь до порядку (ФОТО)

19 вересня 2018 р., 17:10

Поліцейські Закарпаття прододять роботу з неповнолітніми.

Ювенальні поліцейські, разом із зацікавленими органами Ужгородської міської ради та відділом Державної пенітенціарної служби, провели спільну нараду. Присутні обговорювали шляхи співпраці, які б сприяли превентивній діяльності і не допускали скоєння повторних злочинів неповнолітніми особами, які перебувають на обліку в поліції.

Днями відбулася робоча зустріч інспектора ювенальної превенції Ужгородського відділу поліції Світлани Косенко, представників служби у справах дітей, центру соціальних служб для дітей та молоді Ужгородської міської ради та відділом Державної пенітенціарної служби в Закарпатській області. Співрозмовники обговорювали питання попередження вчинення повторних злочинів особами, які перебувають на обліку в органах поліції. Зустрічі такого характеру проходять систематично. Але бувають випадки, коли спільні робочі зустрічі проводяться і позапланово.

Як пояснив начальник сектору ювенальної превенції Андрій Курта: «В органах поліції Закарпатської області перебувають 194 неповнолітні, за скоєння ряду різних злочинів. З кожним із них працівники поліції проводять відповідну профілактичну роботу, з метою недопущення ними повторних злочинів, а також з метою доведення до дитини істини, що життя згідно законів, являється кращим і правильним, ніж життя «поза ним».

Плідна робота ювенальної превенції разом із зацікавленими органами спрямована на головний результат — аби кожен підобліковий неповнолітній в майбутньому став законослухняним громадянином України.


Відділ комунікації поліції Закарпатської області

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp