Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

В Закарпатті легалізовано 476 найманих працівників (ФОТО)

27 вересня 2018 р., 17:05

Така статистика

Про легалізацію трудових відносин, зайнятості населення, забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати йшлося під час засідання робочої групи, в якій взяли участь працівники Головного управління ДФС у Закарпатській області.

Варто зазначити, що з початку року за результатами контрольно-перевірочної роботи працівниками Головного управління ДФС у Закарпатській області до Управління Держпраці у Закарпатській області скеровано матеріали перевірок 14 суб’єктів господарювання, по яких виявлено використання праці 197 працівників без укладання з ними трудових договорів.

Відтак Управлінням Держпраці 4 суб’єктам господарювання винесено постанови про накладення штрафу в сумі більше 22 млн грн, по 4 суб’єктах господарювання складено та скеровано до суду протоколи про адміністративне правопорушення, а по 8 суб’єктах внесено припис на усунення порушень трудового законодавства.

Працівники фіскальної служби Закарпаття постійно беруть учас ть у засіданнях та нарадах спільно з органами Пенсійного фонду, Держпраці, Ради профспілок, Об’єднання організацій роботодавців з питань використання праці неоформлених працівників, а також проводять роз’яснювальну роботу серед населення щодо переваг отримання «легальної» заробітної плати.

ДФС у Закарпатській області

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com