Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Експерти-стоматологи УжНУ допомагали в ідентифікації жертв малазійського боїнгу

7 серпня 2014 р., 09:52

Декан стоматологічного факультету УжНУ та ще троє науковців з Науково-навчального центру судової стоматології при УжНУ поїхали на допомогу київським експертам.

За останній час в Україні, у місцях воєнних конфліктів та авіакатастроф, загинуло чимало люду – як громадян України, так і підданих іноземних держав, тіла котрих треба ідентифікувати.

2010 року в Ужгородському університеті створили «Науково-навчальний центр судової стоматології», який водночас є й регіональним відділом Міжнародної асоціації судової одонто-стоматології (International Organization for Forensic Odonto-Stomatology) в Україні. Фахівців цього Центру було залучено до комплексних судово-медичних експертиз МОЗ України для ідентифікації невідомих осіб, зокрема жертв авіакатастрофи рейсу МН17 літака «Boeing-777».

{g}

Чотирьох експертів з дентальної ідентифікації – декана стоматологічного факультету Євгена Костенка, а також співробітників ННЦ судової стоматології Михайла Сливку, Остапа Белея, Мирослава Гончарука-Хомина, – відрядили на допомогу колегам з Київського бюро СМЕ.

Після завершення місії фахівці обговорили низку проблемних питань, зокрема щодо розширення служби ідентифікації та про потребу створення команди DVI (Disasters Victims’ Identification) від Інтерполу, до якої також будуть залучені експерти нашого ННЦ судової стоматології.


Зуб 07.08.2014 10:35 IP: 98.204.42.194
Який Костенко професор, коли це він захищав докторську? До відома читачів: Гончарук-Хомин - студент 5 курсу стоматологічного факультету, який ту саму докторську по судовій медицині Костенку і пише, і патентує винаходи, які декан безсоромно присвоює собі. Сливка і Белей - інтерни першого року навчання. От і всі фахівці в області судової стоматології. Костенко аферист, якого не бачив світ, не гребує нічим...
Іван 07.08.2014 10:26 IP: 141.4.207.82
Довідка куплена у переході Київського метро
стоматолог 07.08.2014 10:24 IP: 141.4.207.82
Брехня афериста декана

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp