Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

В Ужгороді відкрили виставку робіт Ігоря Луценка

11 жовтня 2018 р., 12:10

Художні витвори майстра.

5 жовтня 2018 року в приміщенні Генерального консульства Словацької Республіки в м. Ужгороді відкрилася персональна виставка закарпатського художника Ігоря Луценка. Експозиція проходить за підтримки генерального консула Словаччини Мирослава Мойжіти.

Ігор Луценко народився в с. Ділове на Закарпатті, професійну освіту здобув в Ужгородському училищі прикладного мистецтва та Львівській академії мистецтв. Кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри рисунку Закарпатської академії мистецтв. Лауреат обласної премії ім. Й. Бокшая та А. Ерделі, учасник численних виставок в Україні та за кордоном.

Зараз Ігор представив свою творчість і для всіх відвідувачів дипломатичної установи. Презентовані всього 15 робіт митця, враховуючи середовище консульства. Картини написані у різні роки, і таким чином художник хотів представити на розсуд глядача певну ретроспективу своєї творчості.

Зі слів самого автора, виставка не претендує на якусь глибоку концептуальну ідею, вона легка, камерна і покликана радше презентувати творчість, познайомити глядачів із художником.

Привітав художника з відкриттям виставки Генеральний консул Словацької Республіки в Ужгороді Мирослав Мойжіта. «Будемо надзвичайно раді, якщо бачитимуть ці чудові полотна й усі гості нашої консульської установи», – сказав консул.

Живописець, мистецтвознавець Атілла Коприва під час відкриття виставки розповів, що давно знайомий з Ігорем Луценком, спостерігає за його творчістю та мистецтвознавчими розвідками, разом вони займаються викладацькою діяльністю. Щодо представленої експозиції, то мистецтвознавець відзначив, що «…підхід Ігоря Луценка до створення композицій, кольорової гами не є подібним на жодного закарпатського художника. Але все ж він із наших традицій черпає дуже багато, бо ми бачимо тут і теми музик, і народних мотивів, які його інспірують і він їх трансформує по-своєму. Оце Ігор Луценко, це – його лице, яке ми тут маємо честь побачити».

Триватиме виставка Ігоря Луценка близько трьох тижнів, тож усі гості консульської установи зможуть оглянути її.

Фото: Наталія Павлик

{g}

© Культурно-мистецька фундація Brovdi Art

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com