Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

У Берегові буде міні-скульптура (ФОТО)

16 жовтня 2018 р., 10:05

У парку

В реконструйованому минулого року сквері на площі Героїв почався монтаж скульптури на честь Шарі Федак, йдеться на «Голос Карпат».
Про характер майбутньої скульптурної композиції можна дізнатися зі встановленого будівельного паспорту об’єкта.

З нього випливає, що скульптором виступить Михайло Колодко, митець, відомий насамперед своїми авторськими міні-скульптурками, кількість яких в Ужгороді настільки велика, що для їхнього обліку вже випускають буклети, аби туристи влаштовували в пошуку цих, розкиданих по місту фігурок, справжні «квести».

В березні цього року міська влада Берегова вирішила залучити Михайла Колодка до створення міні-скульптури знаменитої берегівської акторки і співачки, однієї із найвідоміших примадон свого часу Шарі Федак. Відкриття планується невдовзі, до дня народження, яке відзначатиметься 26 жовтня – саме в цей день у 1879 в Берегові народилася майбутня зірка опери і кіно. Ідея встановлення належить митцям Берегівського угорського драматичного театру, навпроти будівлі якого й розміститься міні-скульптура,з бронзи та натурального каменю.

Варто відмітити, що свого часу Михайло Колодко пропонував попередньому меру Берегова Іштвану Гайдошу встановити в місті «інтерактивну» скульптуру винороба, із пресом, зробленим так, аби кожен бажаючий міг взятися за його важіль і сфотографуватися. Але ідея не була реалізована, натомість невдовзі цю скульптуру встановили в сусідньому Виноградові.

Відрадно, що цього разу відомий скульптур таки залишить свій слід у Берегові, а можливо, й продовжить співпрацю із містом.

Олег Супруненко, Берегово


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com