Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

ЦОП за останні дев’ять місяців надало понад 101 тисяч сервісних послуг

17 жовтня 2018 р., 14:40

Важливо!

Про це зазначають у Головному управлінні ДФС у Закарпатській області та наголошують, що в регіоні функціонують 10 Центрів обслуговування платників, які створені на базі податкових інспекцій та відділень територіальних органів ДФС. Наразі в Центрах працюють 63 працівники.

Варто зазначити, що майже 82,% адміністративних послуг платники отримали саме в ЦОП. Такі послуги, які надаються в Центрах, зокрема, включають: видачу картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб — платників податків; реєстрацію РРО, книг обліку розрахункових операцій, розрахункових книжок; внесення установи (організації) до Реєстру неприбуткових організацій та установ; реєстрацію платника єдиного податку, надання витягу з реєстру платників єдиного податку; підтвердження статусу податкового резидента України; засвідчення довідки про проведення декларування валютних цінностей, доходів та майна, що належать резиденту України і знаходяться за її межами.

Також видачу довідок про: сплачений нерезидентом в Україні податок на прибуток (доходи); подану декларацію про майновий стан і доходи (податкову декларацію); сплату податку на доходи фізичних осіб платником податку – резидентом, який виїжджає за кордон на постійне місце проживання, та про відсутність податкових зобов’язань з цього податку; відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами ДФС; реєстрацію книг обліку доходів та книг обліку доходів і витрат платникам єдиного податку, а також книг обліку доходів і витрат, яку ведуть фізичні особи – підприємці, крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування, і фізичні особи, які провадять незалежну професійну діяльність.

Слід нагадати, платними адміністративними послугами на сьогодні є лише послуги з ліцензування виробництва та обігу спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів. Решта сервісних послуг надаються громадянам та підприємництву – безкоштовно – наголошують у фіскальному відомстві Закарпаття.

На офіційному порталі «Територіальні органи ДФС у Закарпатській області» у розділі «Діяльність» підрозділ «Адміністративні послуги» розміщено: інформація про місця надання адміністративних послуг та перелік інформаційних карток адміністративних послуг; бланки заяв та інших документів, необхідних для звернення щодо надання адміністративної послуги (http://zak.sfs.gov.ua/diialnist/mistsya-nadannya-administrativnih-poslu/).


ДФС у Закарпатській області

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com