Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Талановиту молодь Закарпаття запрошують показати, на що вони здатні

17 жовтня 2018 р., 14:15

У рамках Всеукраїнського конкурсу творчих робіт «Портрет виконавця очима сучасної молоді»

З метою ознайомлення школярів та студентів з професією державного виконавця та популяризації професії виконавця серед молоді, Закарпатська юстиція запрошує взяти участь у Всеукраїнському конкурсі творчих робіт "Портрет виконавця очима сучасної молоді", який оголосило Міністерство юстиції України.

До участі запрошуємо:

- дітей шкільного віку. Формат роботи: вірш, малюнок, есе;

- студентів. Формат роботи: вірш, брошура, буклет; презентація; відеоролик.

Прийом конкурсних робіт здійснюється з 1 по 29 жовтня 2018 року Головним територіальним управлінням юстиції у Закарпатській області, за адресою: м. Ужгород, пл. Народна, 4, каб. 665, контактний тел.: (0312) 63-05-74. Конкурсні роботи необхідно передавати за вказаною адресою безпосередньо або через районні, міські відділи державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області.

1 листопада будуть визначені два переможці в області: школяр та студент.

1 грудня відбудеться визначення переможця Міністерством юстиції серед переможців конкурсу обласного етапу. А 17 грудня першими особами Міністерства юстиції України переможці будуть нагороджені дипломами на урочистій церемонії з нагоди святкування дня Державної виконавчої служби. Автори найкращих робіт будуть опубліковані в журналі "Бюлетень Міністерства юстиції України", на офіційному сайті Мін'юсту та сайтах Головних територіальних управлінь юстиції.
Прес-служба Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com