Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Усі небайдужі мають змогу послухати "Угорські мелодії" Франца Легара

1 листопада 2018 р., 12:35

Пориньте у дивовижний світ музики.

Напевно, не знайдеться серед меломанів людей, байдужих до оперети. Цей жанр ввібрав у себе вокальну й інструментальну музику, театральне й танцювальне мистецтво, естрадні прийоми. А головне – зазвичай оперети пишуться на комічний сюжет і мають легкий, розважальний характер у поєднанні із традиціями академічної музики. Одним із найяскравіших майстрів у цьому жанрі є видатний угорський композитор Франц Легар. Це він подарував людству такі іскрометні, яскраві і самобутні оперети, як «Весела вдова», «Циганська любов», «Фраскіта», «Джудітта» та ін. І саме творчість Легара, поруч із Ж.Оффенбахом і Й.Штраусом, принесла віденській опереті широке міжнародне визнання.

До 70-ї річниці від дня смерті цього великого композитора камерно-інструментальний ансамбль «Угорські мелодії» Закарпатської обласної філармонії запрошує всіх на програму «Франц Легар: шедеври з оперет». У програмі – арії і сцени з кращих творінь цього автора, а також запальні угорські танці. Солісти – Оніко Нодь (сопрано), Іштван Халус (баритон), Катерина Гажо (фортепіано), Євген Цанько (акордеон), Агнеса Бачинська-Марошан (флейта). Керівник колективу – Діана Гавата. Ведуча – Наталія Сентимрей. Танцювальні композиції виконають Андріана Торбич та Ростислав Хмара. Концерт відбудеться у рамках проекту «Музика вихідного дня». Початок о 16.00.

Підготувала Таїсія ГрисьОстанні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com