Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Скільки закарпатцям доведеться платити за подорожі?

8 серпня 2014 р., 15:01

Від сьогодні подорожчають квитки на потяг.

Із 8 серпня тарифи на проїзд у пасажирських поїздах внутрішнього сполучення зростуть на 10%. Окрім того, наступна аналогічна хвиля подорожчання спостерігатиметься з 1 жовтня. Про це повідомила прес-служба "Укрзалізниці".

Тарифи на проїзд у пасажирських поїздах будуть проіндексовані з 8 серпня та 1 жовтня цього року. Вартість проїзду збільшиться двічі по 10% у всіх категоріях пасажирських вагонів, окрім вагонів СВ та поїздів Інтерсіті+.

Водночас, в установі зазначили, що залізничні тарифи навіть після індексації залишаться нижчими від їх економічно обґрунтованого рівня.

Тарифи на перевезення багажу та вантажобагажу не зміняться.

Підвищення тарифів у грудні 2014 року до грудня попереднього року складе 21%.

"Підвищення вартості проїзду обумовлене необхідністю поступового зменшення перехресного субсидування пасажирських перевезень за рахунок вантажних, наближення їх до економічно обґрунтованого рівня та дозволить частково покрити витрати, спричинені збільшенням цін на продукцію, що закуповується для потреб пасажирських перевезень та забезпечення безпеки руху", - пояснили в "Укрзалізниці".
Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com