Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Як працює "нова" поліція Ужгорода?

7 листопада 2018 р., 11:20

Чи задоволені місцеві жителі роботою "нової" поліції?

Загальновідомо, що в Україні пройшла реорганізація дорожньої поліції. ДАЇ було ліквідовано і створено нову дорожню поліцію. Причому центральні поліцейські органи не нахваляться роботою цієї структури. Можливо в деяких регіонах України є позитивні зрушення, але не в Закарпатті, конкретно в Ужгороді.
Організація дорожнього руху, особливо контроль за дотриманням правил дорожнього руху, значно погіршився. Для підтвердження цього висновку приводимо деякі факти. Один із авторів даної інформації мінімум пʼять разів звертався до поліції (2 рази безпосередньо до поліції і 3 рази по телефону 102) про недопущення парковки автомобілів на кругу вул. Минайської і Бородіна (біля “пʼяного” базару). “Торгаші” на вказаному кругу постійно займають своїми мікроавтобусами і легковими автомобілями правий ряд, створюючи аварійну обстановку. Частина транспорту, який їде зі сторони Чопу в правій смузі, вимушений на даному крузі міняти рядність, створюючи проблеми іншим учасникам руху. Крім цього, деякі автомобілісти паркують машини на інших ділянках кругу і навіть на острівках безпеки. Звернення до поліції з цього приводу не дало ніяких результатів. Деякі поліцаї пояснювали, що людям ніде паркувати автомобілі і вони вимушені їх залишати на кругові. На пропозицію сумісно оглянути території в радіусі 50-100 м біля вказаного кругу і виявити десятки вільних місць для парковки, поліцаї відмовилися, мотивуючи це своєю зайнятістю. Після телефонного звернення до поліції (тел.102), звідти через деякий час повідомили, що на кругу припаркованих машин немає. На пропозицію зустрітися через 15 хв після дзвінка з поліцаями на цьому злополучному кругу, поклали телефонну трубку. От така повага хвалених слугів народу до громадян, за кошти яких вони існують.
Подібна ситуація на кругу вул. П. Мирного. Вдень там постійно припарковані машини, причому практично перпендикулярно до проїзної частини, що значно звужує проїзну частину дороги і створює проблеми іншим водіям. Складається враження, що новостворену поліцію Ужгорода практично не цікавить безпека руху в місті. Їх ніколи не видно на перехрестях (як це було раніше!), де нахабні водії постійно порушують правила дорожнього руху. Так на вул. Анкудінова при рухові із сторони вокзалу з правого ряду можна проїхати лише на право під міст. Але протягом десятка хвилин мінімум десяток водіїв (особливо на “крутих” машинах) ігнорують цю вимогу, створюючи проблеми іншим водіям.
Аналогічні порушення відбуваються на кругу вул. Митна (із сторони вул. Собранецької) площа Дружби народів. З правого ряду можна їхати лише на право на вул. Митну як цього вимагає відповідний дорожній знак.
Інших прикладів порушень правил дорожнього руху можна привести ще десятки, але хвалявна поліція чомусь їх не бачить. Так на вул. Підградській раніше дозволили двосторонній рух в звʼязку з ремонтом вул. Шумної. З обидвох сторін даної вулиці встановили відповідні знаки, в тому числі і про заборону зупинки. Все це логічно і правильно, але практично в будь який час на даній вузькій вулиці були припарковані автомобілі, а синій мікроавтобус з номером: АО 4003 АН іноді простоює цілими днями. Всі це бачили, крім поліції.
Думаємо, що водії можуть привести десятки інших прикладів порушень правил дорожнього руху, на які практично не реагує нова поліція. Її практично ніколи не видно на проблемних ділянках руху автотранспорту в місті, але в той же час їхні автомобілі постійно кудись їздять, спалюючи паливо і народні гроші.

Юрій Фаринюк (kaf-chemorg@uzhnu.edu.ua)Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com