Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

З чим доводиться зіштовхуватися бригаді швидкої допомоги? (ФОТО, ВІДЕО)

9 листопада 2018 р., 10:55

Закарпатський журналіст пізнав усі тонкощі роботи бригади швидкої допомоги.

Журналіст Артур Іванчо з телеканалу Sirius цього разу обрав дуже важливу для людей професію, — працівник швидкої допомоги.

Робота лікарів швидкої особливо важлива, адже від швидкості реагування, якості надання допомоги та власних знань залежить життя людини.

Артур Іванчо, цього разу, спробував себе у ролі фельдшера екстреної медичної допомоги м. Мукачева. До обов'язків журналіста входило допомагати у транспортуванні хворих.

На добове чергування працівники швидкої заступають о 8:00. Диспетчери приймають виклик, а потім адресують їх або до бригади екстреної допомоги Мукачева, або до одного з 8 пунктів швидкої району.

Як зазначає водій швидкої, найбільша проблема, з якою він стикається у своїй роботі це відсутність адекватної реакції інших водіїв, які не завжди дають дорогу кареті екстреної допомоги.

Впродовж доби диспетчери швидкої отримали більше двох сотень викликів, 30 з яких припали на бригаду журналіста.

Але найбільше на Артура справила враження подія, коли лікарі швидкої зупинилися щоб перевірити стан безхатченка, який лежав на вулиці. Хоч це й не робота лікарів, проте медики не могли залишити людину на холодному тротуарі.

Провівши добу разом з лікарями швидкої, Артур Іванчо стверджує, що найважчої і відповідальнішої професії не існує, адже лікарі щодня на варті життя і здоров'я кожного.

Цього разу випуск програми "Один день" вийшов дуже емоційним:
Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp