Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Для закарпатців мінімальний розмір аліментів зростає

9 листопада 2018 р., 11:45

Увага!

Мінімальний розмір аліментів прив’язаний до прожиткового мінімуму на дитину.З 1 грудня 2018 року в Україні зросте мінімальний розмір аліментів.

Про це повідомили у Мінсоцполітики.

Раніше міністр юстиції Павло Петренко наголосив, що справедливо підняти мінімальну суму виплат для дітей, як мінімум вдвічі. Виплати повинні становити не менше 2 тисяч гривень.

Відзначається, що мінімальний розмір аліментів прив’язаний до прожиткового мінімуму на дитину. І в кожному конкретному випадку розмір виплат визначає суд.

Однак новим законом про аліменти встановлена ​​і мінімальна межа.

З 1 грудня збільшують прожитковий мінімум, разом з тим і стане більшою мінімальна сума аліментів. Так виплати підвищать на сто гривень. Таким чином, аліменти на дитину старше 6 років складуть не менше 2027 грн, а на дитину віком до 6 років – 1626 грн.

Також Міністерство юстиції має намір ввести стимули для батьків, які вкладають кошти у своїх дітей, – наприклад, встановити податкові та соціальні пільги.

Раніше повідомлялося, що після вступу в силу нового закону проти злісних неплатників аліментів у публічний реєстр боржників були внесені більше 170 тисяч чоловік.Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com