Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Життєві історії жінок-переселенок "оселилися" на сторінках

14 листопада 2018 р., 13:40

Однієї книги.

У четвер, 15 листопада, о 13.00 в Ужгородському прес-клубі відбудеться презентація збірника історій жінок-переселенок. До видання «Жіночі голоси за мир» увійшли розповіді про 21 жінку, які до 2014 року жили на Донеччині та Луганщині. А з початку бойових дій змушені були кардинально змінити своє життя, залишити свій рідний дім і поїхати за сотні, а то й тисячі кілометрів.

Незважаючи на всі труднощі, які випало долати, кожна з жінок знайшла у собі сили, енергію та віру, щоб почати нове життя. Серед історій збірника три розповіді про жінок Сходу, які опинилися на Закарпатті, і вважають наш край своїм другим гостинним домом. Це Анжела Бабкіна, Віра Полякова та Наталія Цодікова.

На презентації нинішні закарпатці, а ще донедавна жителі та жительки східної України поділяться своїми історіями та розкажуть, чи вдалося їм за кілька років знайти новий дім, друзів, роботу, побудувати нове життя тощо.

Видання вийшло у рамках проекту «Голос жінки має силу» за підтримки Фундації прав людини. Партнером проекту на Закарпатті є Ужгородський прес-клуб.


Захід відбудеться у приміщенні Ужгородського прес-клубу за адресою:

м.Ужгород, пл.Жупанатська, 15/4

Початок о 13.00

Запрошуються представники усіх ЗМІ


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com