Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Рятувальники післи по оселям

21 листопада 2018 р., 15:15

21 листопада одразу два пожежно-профілактичні відпрацювання відбулися у населених пунктах Мукачівського та Тячівського районів.

Так, фахівці мукачівського підрозділу провели інформаційно-роз’яснювальну роботу серед мешканців села Кальник.

Власникам будинків нагадали основні правила пожежної безпеки в опалювальний період та роз’яснили порядок дій у разі виникнення пожежі в оселі. Основна увага зосереджувалася на попередженні пожеж через використання електричних обігрівальних приладів та пічного опалення.

Для кращого засвоєння отриманої інформації громадянам роздали тематичні пам’ятки. Не залишилися поза увагою і місцеві заклади торгівлі, де з працівниками та відвідувачами провели своєрідний інструктаж з питань забезпечення пожежної безпеки на об’єктах та у приватному домоволодінні.

Цього ж дня, аналогічний захід провели й тячівські рятувальники. Про зимові правила безпеки розповідали жителям села Вільхівці. Тут працівники ДСНС розповідали про причини, через які найчастіше виникають пожежі, наголошували на дотриманні правил експлуатації електромереж та різного роду обігрівальних приладів тощо.

Всі мешканці населених пунктів мали нагоду поставити запитання рятувальникам та отримати на них кваліфіковані відповіді.

У ДСНС України у Закарпатській області

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com