Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

На Ужгорощині відбувся масштабний ярмарок кар'єри

23 листопада 2018 р., 18:50

Як проходив ярмарок?

350 шукачів роботи - безробітних, представників учнівської молоді, населения району взяли участь в масштабному Ярмарку кар’єри, що пройшов 23 листопада 2018 року, у Будинку культури смт. Середнє, за організації Ужгородської районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості. Урочисто відкрили захід директор Закарпатського обласного центру зайнятості Юрій Фущич, заступник голови Ужгородської райдержадміністрації Єва Раті, заступник голови Ужгородської районної ради Степан Мацко, начальник відділу освіти Мар’яна Михайлишин, Середнянський селищний голова Емерих Крицький.

«Освіта, робота, перспектива», - саме під таким гаслом проходить сьогоднішній Ярмарок кар'єри, метою якого є привернення уваги молоді до перспективних напрямків економічного розвитку області, надання інформації незайнятим громадянам, які шукають роботу, про стан ринку праці, світ професій, можливості проходження професійного навчання, підготовку та перепідготовку чи підвищення кваліфікації. Запрошені до участі в заході провідні роботодавці нашого району та області мають можливість презентувати свої підприємства, продемонструвати їх переваги, а представники навчальних закладів - ознайомити учнів з професіями, які вони можуть здобути у них», - зазначив директор Закарпатського обласного центру зайнятості Юрій Фущич.

У заході взяли участь понад 12 ринкоутворюючих підприємств Ужгородського району та міста Ужгород. Серед них: ТОВ «Ядзакі Україна», ТОВ «Джейбіл Сьоркіт Юкрейн Лімітед», ТОВ «Єврокар», ТОВ «Нікатекс-К», Філія Закарпатського обласного управління АТ «Ощадбанк», ПАТ «Укрпошта» та інші. Всі вони презентували свої підприємства, надали шукачам роботи розширену інформацію про перелік професій, в яких виникає потреба, перспективи економічного розвитку. Представники освіти знайомиливідвідувачів з навчальними закладами та майстер-класами. Завдяки участі у Ярмарку кар’єри представників Збройних Сил України, Державної прикордонної служби, Національної Гвардії України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Національної поліції України та інших, продемонстровані показові виступи з використанням військової та спеціальної техніки. Та найголовніше, роботодавці, навчальні заклади та шукачі роботи змогли зустрітися та поспілкуватися віч-на-віч, оскільки живий контакт завжди кращий формального, заочного. На Ярмарку працював мобільний профорієнтаційний центр, де бажаючі змогли пройти профдіагностичне тестування, скласти та записати власне відео-резюме.

Проведения таких заходів дозволяє сподіватися на вирішення кадрових проблем для роботодавців та проблеми безробіття для населения. Адже для кожної людини головне - благополуччя і добробут родини. Забезпечити його може лише стабільна робота і гідна зарплата.

вул. Новака, 45 м.Ужгород.
Лариса Довганич,
тел: (0231)-64-98-56
моб. 0958745543

{g}
Відділ організаційно-інформаційної роботи та архівної справи Закарпатського ОЦЗ

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com