Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

В Ужгороді презентували книгу Володимира Панова «Перший інвестор» (ФОТО)

28 листопада 2018 р., 08:25

27 листопада в Ужгороді презентували авторську книгу Володимира Панова «Перший інвестор».

У неформальній атмосфері за кавою автор представив відображений у матеріалах видання «рецепт» успішного залучення інвестицій на Закарпатті протягом 2001-2004 років та ділився своїм баченням найкоротшого шляху до економічного зростання країни.

{g}

«Ця книга – про лідерство нашої області, про «мале економічне диво» регіону, про закарпатський інвестиційний прорив, про те, як керівництво держави, злякавшись успіху, змінило курс, і пішло звичним шляхом, про те, як знайдений і перевірений на практиці передовий рецепт зростання економіки вперто не помічається і не реалізовується владою», – наголосив Володимир Панов.

«Перший інвестор» – це збірка на 269 сторінок із публікацій ЗМІ різних років, аналітики, публіцистики, презентацій. Персонажі – факти, цифри, аргументи, які неможливо спростувати», – відзначив автор.

Безумовними складовими інвестиційного успіху на Закарпатті було створення ефективного трикутника: влада – суспільство – ЗМІ, – йдеться у книзі.

Видання «Перший інвестор» також і про те, як важливо створити критичну масу креативних, компетентних, результативних управлінців – лідерів змін, котрі змусять владу прийняти такі правила гри, за яких Україна стане процвітаючою економікою світу.

ТОП-5 цікавих фактів про книгу Володимира Панова "Перший інвестор":

1. Формат: ілюстрація змін в економічному середовищі країни протягом 2001-2018 рр. у статтях, інтерв’ю, аналітиці, презентаціях, розміщена не в хронологічному порядку – це зумовлено бажанням автора закінчити книгу оптимістично, адже початок економічних перетворень 2001-2004 рр. був надзвичайно обнадійливим.

2. Стилістика: коментарі до розділів та статей акцентують увагу на сучасній оцінці процесів, які відбувалися протягом останніх 20-ти років, описаних у книзі.

3. Ілюстративний презентаційний матеріал доповнює та посилює аналітичну складову видання.

4. Дизайн - окрема родзинка книги.

5. Двомовність: матеріали книги викладено частково українською та російською мовами, які за переконанням автора, вільно сприймає кожен громадянин України.

Видатний український економіст та академік НАН України Валерій Геєць відзначив новаторську ідею книги, зазначивши, що такого складу та формату дослідження в Україні ще не видавалися.

Цільова аудиторія книги, як зазначає автор, це експертне середовище, студенти та викладачі вишів, державні службовці та закарпатці, які цікавляться історією свого краю.

Книгу «Перший інвестор» передадуть до всеукраїнських та центральних бібліотек регіону, а електронний формат – у вільному доступі за посиланням 
Володимир Панов – Голова Обласного об’єднання організацій роботодавців «закарпаття», член Наглядової Ради ПрАТ «Єврокар»
Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp