Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Ужгородський аеропорт оновить свою роботу (ФОТО)

17 грудня 2018 р., 14:15

Важливо!

EASA (Європейська комісія по контролю за повітряним простором) сертифікувала УКРАЕРОРУХ. Відтак, аеропорт міста Ужгород може відновлювати свою роботу. Про це у понеділок, 17 грудня, повідомив Міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

"Як ми й обіцяли Президенту України Петро Порошенко та Закарпатській області, EASA сертифікувала УКРАЕРОРУХ. Аеропорт «Ужгород» відновить повноцінну роботу!", - написав Омелян.

Як повідомив Омелян, "кілька хвилин тому директор Украероруху Дмитро Бабейчук отримав сертифікат відповідності нормам ЄС Державного підприємства обслуговування повітряного руху України від директора з польотних стандартів EASA Джеспера Расмуссена у м. Кельні (Німеччина)".

За словами міністра, вперше в історії міжнародного партнерства ЄС відкриває своє небо для країни не члена Європейського Союзу, зокрема у частині повітряного простору Словаччини.

"Украерорух продемонстрував повну відповідність європейським вимогам своїх систем менеджменту, процедур та технічного забезпечення, що є ще одним доказом визнання ролі України в авіаційній галузі європейською спільнотою та стане додатковим стимулом для розвитку транспортної інфраструктури не лише Західного регіону, а й держави в цілому. Хороша робота керівника Украероруху в рекордні строки!" - написав Володимир Омелян.

Нагадаємо, тривaлiсть мiжурядової угоди мiж Укрaїною тa Словaцькою Республiкою, якa рaнiше регулювaлa питaння використaння повiтряного простору Словaччини тa aеронaвiгaцiйних зaсобiв щодо Ужгородського aеропорту, зaкiнчився влiтку 2016 року. Пiсля проведення низки консультaцiй мiж Укрaїною тa Словaччиною сторонaм було вирiшено, що однiєю з умов признaчення Авiaцiйним трaнспортним aгентством у вiдповiднiй чaстинi повiтряного простору Словaччини є сертифiкaцiя EASA, якa вимaгaється нормaми ЄС, що зaстосовуються до ситуaцiї, коли постaчaльник, який не є членом ЄС, мaє нaмiр нaдaвaти трaнскордоннi послуги в повiтряному просторi держaви-членa ЄС.

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com