Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Moody's підвищило кредитний рейтинг України

24 грудня 2018 р., 09:14

Суверенний рейтинг країни підвищений до Caa1, прогноз рейтингів змінений з "позитивного" на "стабільний".

Міжнародне рейтингове агентство Moody's підвищило суверенний рейтинг України в національній та іноземній валютах до Caa1 з Caа2. Прогноз рейтингів також змінений з "позитивного" на "стабільний".

Рейтинг Саа1 за класифікацією Moody's означає, що боргові зобов'язання вважаються зобов'язаннями дуже низької якості і схильні до дуже високого кредитного ризику.Як говориться в повідомленні агентства, рейтинг за єврооблігаціями, випущеними в ході реструктуризації в 2015 році, підтверджений на рівні Ca.Рейтинг підвищено в домовленості України і МВФ за новою кредитною програмою, що зменшує ризик дефолту. Експерти очікують також, що реформи будуть сприяти поступовому зниженню корупції. Очікують також, що Україна буде поступово покращувати свою стійкість до триваючого конфлікту з Росією.Moody's стверджує, що незважаючи на те, що зовнішня позиція України поліпшується, її зовнішня вразливість залишається високою, і офіційна фінансова підтримка у вирішальній мірі залежить від згоди МВФ на економічну політику, що проводиться урядом."Крім того, країна, як і раніше, сильно схильна до ризику відновлення геополітичної конфронтації і безладного політичного переходу, а також зміну керівництва, що може привести до затримки або часткової зміни ходу реформ", - сказано в повідомленні.

Недавнє захоплення Росією українських військових кораблів і моряків на цих кораблях, ймовірно, надасть мінімальний вплив на і без того високі геополітичні ризики України, якщо не відбудеться подальша ескалація, що, на думку Moody's, малоймовірно.Moody's відзначило, що фактична блокада українських портів на Азовському морі пішла за місяцями посиленого втручання в пов'язані з Україною морські перевезення, що проходять через Керченську протоку."Введення Україною обмеженого воєнного стану після цього інциденту зробило дуже незначний вплив на довіру споживачів або інвесторів, про що свідчить дуже короткий сплеск знецінення гривні, який змінився протягом декількох днів", - сказано в повідомленні.

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com