Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Мешканців та гостей Ужгорода запрошують на Різдвяний ярмарок

31 грудня 2018 р., 10:55

Ярмарок буде проходити на центральній частині площі Патефі.

Нагадуємо, що в Ужгородi починає працювати новорiчно-рiздвяний ярмарок: цього року нa новiй локaцiї – виклaденiй брукiвкою у рaмкaх кaпремонту проїжджiй чaстинi площi Шaндорa Петефi.

Вiдвiдувачам пропонують придбати товари у 12 ятках. Проте, у бiльшостi з них можна придбати вино або алкоголь. Новорiчних виробiв або сувенiрiв доволi мало. Цiни, в порiвняннi з минулим роком, суттєво не змiнились. Так, пару зимових шкарпеток можна придбати вiд 100 гривень, домашнi капцi обiйдуться в 140 гривень. Проте, як зазначають продавцi, при купiвлi декiлькох виробiв вони радо роблять знижку.

Що стосується алкоголю, то вино можна придбати вiд 90 гривень за лiтр, глiнтвейн коштує вiд 25 гривень за порцiю. Закарпатськi сувенiри можна купити вiд 5 гривень. Поїсти на ярмарку теж можна, але вибiр страв дуже обмежений. Для вiдвiдувачiв також є безкоштовна фотозона з символiчними воротами з хвої та снiговиком i оленем. Саме останнi два герої користуються найбiльшою популярнiстю серед дiтей.


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com