Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Один з активістів Ужгорода, звитивший правоохоронців у обшуках "підказав" їм адресу ще одного діючого наркопритулку

31 грудня 2018 р., 17:10

Ужгородський активіт Євген Рахімов оприлюднив адресу ще одного діючого наркопритулку.

З його слів, розташований він в обласному центрі Закарпаття, на вулиці Одеській, 17, другий під'їзд, другий поверх.

"Квартира (не точно) #23. Ім'я бариги, який "тримає" наркопритон, Федоров Ігор Володимирович, 28.10.1961 р.н. Кличка "Дєд". Дана потвора продає наркоту абсолютно безкарно як дорослим, так і підліткам", - розповідає Є.Рахімов.

Нещодавно після його публікації у Фейсбуку вже був закритий наркопритулок по вулиці Капушанській, 112.

"Маємо надію, що правоохоронці відреагують і на цього покидька аналогічно", - пише Є.Рахімов.

При цьому активіст наводить з Google Maps світлину будинку, де, з його слів, функціонує наркопритулок.

Як раніше інформувало Закарпаття онлайн, два дні тому Є.Рахімов так само у Фейсбуку заявив, що правоохоронці готують у нього і в його товариша, депутата Ужгородської міськради від Блоку Петра Порошенка Романа Богуславського обшуки.

Заплановано їх, зі слів активіста, "на замовлення депутата-афериста Івана Волошина", відомого крадіжкою в громади обласного центру Закарпаття і руйнуванням пам'ятки архітектури "Корона", та масштабними кримінальними махінаціями з іншими об'єктами нерухомості в Ужгороді.

Як припускає Є.Рахімов, під час обшуків можливо будуть вчинені провокації на взірець підкидання наркотиків чи вибухівки.

"Мета акції - залякати нас, оскільки ми зайняли чітку і виважену позицію щодо хабарництва у вищих посадових кабінетах області, які кришують наркообіг, контрабанду і недодепутатів типу Волошина", - вказує активіст.

Про схожі наміри правоохоронців Є.Рахімов, з посиланням на власні джерела в правоохоронних органах Закарпаття, повідомляв і раніше.

Нещодавно Є.Рахімов звинуватив керівників поліції та прокуратури Закарпаття у фальсифікації показників ефективності проведеної роботи та оприлюднив скріншоти з роздруківки дзвінків депутата Волошина після резонансної стрілянини в "Короні", де одним з основних співрозмовників І.Волошина є тодішній начальник міськвідділу міліції Р.Стефанишин.

Ще раніше Є.Рахімов і Р.Богуславський, як потерпілі в кримінальній справі стрілянини в "Короні", попросили забрати справу з Закарпаття в Київ.

До того на сесії Ужгородської міськрди Є.Рахімов звинуватив правоохоронців в "кришуванні" наркобізнесу і вказав на адреси тривало функціонуючих в обласному центрі наркопритулків.Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com