Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Міноборони почали повертати землі великого полігону

10 січня 2019 р., 20:43

Суд визнав незаконними договори щодо Тарутинського полігону.

Оборонне відомство роками намагається повернути у власність земельні ділянки Тарутинського полігону.

Міністерству оборони передано в управління незаконно вилучену земельну ділянку Тарутинського загальновійськового полігону в Одеській області. Про це повідомляєпрес-центр відомства в четвер, 10 січня.

"9 січня 2019 року на виконання... судових рішень, місцевим ТОВ на підставі складених актів прийому-передачі земельних ділянок було фактично передано у сферу управління Міністерства оборони України 133,48 га незаконно вилучених земельних ділянок Тарутинського загальновійськового полігону, розташованого в Одеській області", - йдеться в повідомленні.

У відомстві нагадали, що рішенням Господарського суду Одеської області від 26 листопада 2018 року визнано недійсними договори оренди земельних ділянок Тарутинського загальновійськового полігону (військове містечко №11) і зобов'язані місцеві ТОВ повернути згадані земельні ділянки Міноборони.

Раніше в Міноборони назвали середню зарплату контрактників після збільшення грошового забезпечення військових з 1 січня.

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com