Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Богдан Андріїв розповів міській громаді про роботу у 2018 році

24 січня 2019 р., 18:50

Богдан Андріїв розповів, що робив для Ужгорода у 2018 році.

У сесійному залі міськради, куди був вільний вхід, Богдан Євстафійович провів презентацію за основними показниками у різних галузях, поінформував про видатки на освіту, медицину, утримання і капремонти інфраструктури Ужгорода, партнерські проекти, міжнародну співпрацю, закуплене обладнання, забезпечення ліками, запровадження електронних сервісів тощо.

На майже чотирьох десятках слайдів з інфографікою та фото було представлено короткий підсумок – результат зусиль усіх працівників структурних підрозділів, комунальних підприємств, депутатського корпусу і, як наголосив міський голова, активних ужгородців, відтак подякував за зроблену роботу.

Чимало було і запитань до Богдана Адріїва: цікавилися, коли завершиться інвентаризація землі міста, про плани щодо парку Перемоги ("Кірпічки"), запровадження електронного квитка, розвиток велоінфраструктури, ремонт доріг, прибирання снігу. Були і питання щодо особистої громадянської позиції Богдана Євстафійовича з питань, актуальних не лише в нашому місті. Ужгородці також зверталися з окремими проблемами, просили звернути увагу на необхідність ремонту багатоповерхівки, конкретних доріг, дякували за допомогу ОСББ та ромській громаді.

Звіт Ужгородського міського голови за основними напрямами та показниками діяльності у 2018-му, як і в попередні роки, буде представлено в окремому розділі на офіційному сайті Ужгородської міської ради.


Прес-служба Ужгородської міської ради

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp