Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Альтернативи мінським угодам немає - Сайдік

30 січня 2019 р., 20:34

Сайдік підтвердив прихильність мінським угодам.

Раніше представник ОБСЄ повідомив про існування нового плану з врегулювання на Донбасі замість мінських угод.

Спецпредставник ОБСЄ Мартін Сайдік за підсумками засідання Контактної групи щодо Донбасу в Мінську в середу, 30 січня, заявив про безальтернативність мінських угод, повідомляє ТАСС.

Раніше Сайдік повідомив про існування нового плану з врегулювання на Донбасі замість мінських угод. Він нібито передбачає підключення до процесу ООН шляхом направлення в Україну поліцейської місії і створення під егідою ЄС Агентства з відновлення регіону.

"Спираючись на свій більш ніж трирічний досвід роботи, хочу підкреслити мою повну прихильність мінським угодами та особисту переконаність в їх необхідності і безальтернативності для мирного вирішення конфлікту на сході України", - сказав він.

Він зазначив, що завдання всіх учасників мінського процесу полягає в тому, щоб зробити все необхідне для повної імплементації мінських угод.

За словами Сайдіка, в минулому році вдалося суттєво скоротити кількість жертв серед цивільного населення на Донбасі.

"Згідно з попередніми даними СММ ОБСЄ, з початку цього року до позавчорашнього дня не було зареєстровано жодного убитого серед цивільного населення. Це явний доказ того, що наша робота в Мінську приносить результат", - зазначив представник ОБСЄ.

Варто відзначити, що на переговорах у Мінську сьогодні знову порушувалося питання обміну полоненими, жодних конкретних результатів досягнуто не було.

Нагадаємо, про "план Сайдіка" також висловилися в Києві і Москві. Глава МЗС України Павло Клімкін заявив, що запропонований план не містить принципово нових ідей.

Своєю чергою, в Москві не вважають серйозною цю ідею Сайдіка. В "ЛДНР" план вже назвали таким, що суперечить мінським угодам.

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com