Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Завдяки добродію маленьку ужгородку прооперують

31 січня 2019 р., 13:40

Батьки вдячні за допомогу

Кошти  на операцію для маленької Вікусі Зубко вже поступили на рахунок. Добродій захотів лишитися невідомим, але батьки щиро вдячні за новий шанс на життя для їхньої донечки. Про це мама Вікусі Зубко, пані Наталія,  написала у мережі "Фейсбук":

"Дорогі наші друзі!!! ЗБІР ЗАКРИТО!!!
Тільки що нам сповістили, що вся сума вже проплачена на рахунок в лікарню для Вікторії!!! Дякувати Богу, що посилає нам таких людей, які допомогають нам у тому, щоб наша донечка могла жити повноцінним дитинством, радіти життю та просто насолоджуватися цукеркою, хлібчиком, які вона так полюбляє! Дякую щиро! Цього разу людина, що перерахувала кошти на клініку, побажала залишитися інкогніто, та я щедро зичу їй та її родині Божого благословення, хай добро вертає сторицею, а любов наповнює життя!!! Вдячна кожному, хто не лишає нас сам на сам з бідою, хто підтримує і допомагає! Моїх слів замало, щоб виразити те, що на душі! Це просто неймовірно і так важливо! Ви додаєте сил іти далі! Прошу молитися, аби запланована операція пройшла успішно!!! Дякую ще раз, мої хороші!!! Хай Господь благословляє кожен наш день!!!"

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com