Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Закарпаття: те, що необхідно знати краянам-боржникам

31 січня 2019 р., 16:50

Тим, хто боргує за електрику.

Повідомляємо, що з 1 січня 2019 року розпочався перший етап державної реформи ринку електроенергії, в рамках якого послуги у сфері електроенергетики споживачам надаватимуть дві різні компанії: розподіл електричної енергії власними електромережами здійснюватиме оператор системи розподілу (ОСР), яким на території Закарпатської області є ПрАТ «Закарпаттяобленерго», а постачання електричної енергії побутовим споживачам буде здійснювати постачальник універсальних послуг, яким на території Закарпатської області є ТОВ «ЗАКАРПАТТЯЕНЕРГОЗБУТ».

Заборгованість за спожиту електричну енергію, яка виникла у споживачів до 01.01.2019 року, повинна бути сплачена побутовими споживачами на рахунки оператора системи розподілу (ПрАТ «Закарпаттяобленерго»), який до 01.01.2019 здійснював діяльність з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами та постачання електричної енергії за регульованим тарифом.

ПОВІДОМЛЯЄМО, що сума переплати за електричну енергію, яка станом на 01.01.2019 року облікована на особових рахунках споживачів у ПрАТ «Закарпаттяобленерго», буде перерахована постачальнику універсальних послуг (ТОВ «ЗАКАРПАТТЯЕНЕРГОЗБУТ») в оплату таким споживачам за електроенергію, спожиту після 01.01.2019 року, та відображена у рахунках постачальником універсальних послуг.Адміністрація ПрАТ «Закарпаттяобленерго»

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com