Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

В Україні представили маршрути для Hyperloop

1 лютого 2019 р., 21:03

Українські вчені представили дослідження щодо впровадження Hyperloop

Маршрути вакуумних поїздів в Україні можливо прокласти за вісьмома напрямками. На них з Києва до Львова можна буде доїхати за 37 хвилин, а в Одесу - за 35.

Національна академія наук України (НАНУ) передбачає, що в разі впровадження технології Hyperloop (гіперлуп) в Україні можливо прокласти вісім постійних маршрутів вакуумних поїздів, що курсують зі швидкістю 1080 км / год. Про це йдеться в науково-технічному дослідженні "Перспективи розвитку транспорту п'ятого покоління в Україні", проведеному на замовлення Міністерства інфраструктури, передають Українські новини.

Це дослідження було проведене Інститутом економіки та прогнозування НАН України спільно з Інститутом геотехнічної механіки імені М.С. Полякова НАН України та Інститутом транспортних систем і технологій НАН України.

На думку дослідників, час перебування в дорозі на маршрутах вакуумних поїздів становитиме: Київ - Львів 37 хвилин; Київ - Одеса 35 хвилин; Київ - Харків 33 хвилини; Київ - Дніпро 32 хвилини; Харків - Львов 1 годину 4 хвилини; Одеса - Львів 47 хвилин; Дніпро - Львів одну годину і Київ - Вінниця 19 хвилин.

Як повідомлялося, НАНУ схвалила проект Hyperloop. На думку вчених, Hyperloop може не тільки стати новим самостійним видом транспорту, а й спонукати розвиток супутніх галузей.

Нагадаємо, що в червні 2018 року Міністерство інфраструктури України підписало меморандум про співпрацю з компанією Hyperloop Transportation Technologies. Міністр інфраструктури Володимир Омелян стверджував, що технологія Hyperloop буде реалізована в Україні в перспективі 5-10 років.

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp