Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Веселі тести про Закарпаття заполонили Інтернет

15 лютого 2019 р., 18:50

"Наскільки ти Закарпатець?"

«Наскільки добре ти знаєш Ужгород?», «Наскільки ви закапатець чи закарпатка?» та «Як добре ви пам’ятаєте закарпатські співанки?» — ці поки що три тести протягом тижня просто здригнули закарпатсько-український сегмент Фейсбуку.

10-13 питань на знання колориту Закарпаття і цілий ряд варіантів відповідей, від яких ви не зможете далі залишатися серйозними. Зрештою, в кінці тесту вердикт виносить відомий туризмознавець Федір Шандор.

Опубліковані на розважальному порталі «Кожен в Україні», вони поширились по спільнотам соціальної мережі, викликаючи сміх та часом і доволі запеклі суперечки довкола правильних відповідей. Засновники кажуть, що самі не очікували такої популярності цих жартівливих тестів. Кажуть, що зі статистики сайту видно, що тест пройшли майже 18 000 користувачів з цілого світу: з України, Європи та з Америки. Що говорить про те, що закарпатець, де б він не був, завжди залишиться закарпатцем!

Вже чекаємо на наступний тест.


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp