Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Мукачево взяло участь у Проекті міжнародної технічної допомоги "Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні "ВзаємоДія"

21 лютого 2019 р., 13:00

Андрій Балога та керівник проекту Менежмент Сістемс Інтернешнл МSI п. Лоренс Хелд підписали меморандум про взаєморозуміння між Мукачівською міською радою та Менеджмент Сістемс Інтернешнл, (Management Systems International).

 

Сьогодні Мукачівський міський голова Андрій Балога та керівник проекту Менежмент Сістемс Інтернешнл МSI п. Лоренс Хелд підписали

меморандум про взаєморозуміння між Мукачівською міською радою та Менеджмент Сістемс Інтернешнл, (Management Systems International) щодо надання міжнародної технічної допомоги в рамках Проекту міжнародної технічної допомоги «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «ВзаємоДія»

Проект реалізується відповідно до угоди між урядом України та урядом Сполучених Штатів Америки про гуманітарне і техніко-економічне співробітництво за підтримки USAID. Покликаний сприяти систематичним та ефективним урядовим антикорупційним комунікаціям та зниження толерантності до корупції в суспільстві.

Мукачево отримає в рамках проекту фахові пропозиції щодо оцінки потреб та надання відповідних експертних послуг задля досягнення спільно визначених результатів. Буде проходити навчання та розвиток спроможностей у сферах антикорупції та комунікації та впроваджуватиметься комунікаційна підтримка антикорупційних ініціатив.

Партнери планують надати місту фахову оцінку системи інституційної доброчесності, допоможуть з функціонуванням уповноваженого підрозділу з питань запобігання та виявлення корупції, з розробкою та впровадженням антикорупційних кампаній.Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com