Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

На Закарпатті відновлюватимуть берегоукріплення річок, робитимуть переробку твердих побутових відходів, реконструкцію каналізаційних очисних споруд

11 березня 2019 р., 12:10

На Закарпатті дбають про населення.

Департамент екології та природних ресурсів ОДА підготував на розгляд 14-ї сесії облради проект рішення «Про внесення змін до Програми охорони навколишнього природного середовища Закарпатської області на 2019 – 2020 роки». Документ оприлюднений на сайті облради.

Як зазначає автор документу, реалізація внесених змін спрямована на стабілізацію та поліпшення стану навколишнього природного середовища на території області, впровадження заходів із берегоукріплення річок області, механізованої переробки твердих побутових відходів продуктивністю, будівництво господарсько-побутової каналізації, реконструкцію каналізаційних очисних споруд тощо.

Фінансування заходів здійснюватиметься за рахунок коштів та в межах видатків обласного бюджету на відповідний рік. Загальна вартість фінансування заходів Програми впродовж 2019-2020 рр за чотирма розділами складатиме 21 944,7 тис грн, з яких кошти Державного бюджету - 14008,0 тис грн, обласного бюджету - 7936,7 тис грн.

До прикладу, на охорону і раціональне використання водних ресурсів передбачено 19 934,7 тис грн; охорону атмосферного повітря – 620,0 тис грн; збереження природно-заповідного фонду, формування екологічної мережі – 200,0 тис грн; наукову, освітню, екологічну інформацію та пропаганду, видання поліграфічної продукції, моніторинг навколишнього природного середовища, підтримку громадських екологічних організацій – 1190,0 тис грн.

Так, у розділі «Охорона і раціональне використання водних ресурсів» серед заходів передбачено берегоукріплення правого берега р.Тересва на ділянках №№ 1,2 в с.Красна Тячівського району (відповідальний виконавець Краснянська сільська рада, на 2019 рік джерело фінансування - обласний бюджет, ділянка №1 - 878 тис грн, ділянка №2 – 515,4 тис грн).

Також заплановано берегоукріплення правого берега р. Тересва в смт Усть-Чорна Тячівського району урочище «Бобрувка», біля стадіону та на в'їзді у цей населений пункт. Необхідне й берегоукріплення лівого та правого берегів р.Мокрянка в с.Руська Мокра Тячівського району в районі будинку №382, капітальний ремонт берегоукріплення автомобільної дороги Торунь-Лопушне в межах села Лопушне Міжгірського району, ділянка №4 (відповідальний виконавець Торунська сільська рада).

На переконання департаменту екології та природних ресурсів ОДА, прийняття цього рішення сприятиме покращенню екологічного стану області, підвищенню рівня охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання природних ресурсів, забезпеченню екологічної безпеки.Прес-служба Закарпатської облради

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com