Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Українська армія укомплектована на 85%

11 березня 2019 р., 19:26

У ЗСУ відзвітували про укомплектування озброєннями за чотири роки.

У 2014 році рівень справності озброєння був завищений вдвічі, каже начальник Озброєння ЗСУ.

Українська армія укомплектована основними зразками озброєння і військової техніки на 85%. Про це в понеділок, 11 березня, розповів начальник Озброєння Збройних сил України генерал-майор Микола Шевцов, повідомляє УНІАН.

При цьому військові частини, які задіяні в проведенні операції Об'єднаних сил, укомплектовані на 99%, говорить чиновник.

За словами Шевцова, для досягнення зазначеного рівня протягом 2014 - 2018 років проведено великий обсяг роботи в частині відновлення боєздатності озброєння та військової техніки як за рахунок ремонту, так і за рахунок поставки нового модернізованого озброєння і військової техніки та створення "практично з нуля" системи технічного забезпечення військ на всіх рівнях.

Шевцов зазначив, що в 2014 році з початку приведення зброї і техніки в боєздатний стан виявилося, що звітні показники рівня справності, які в той час вказувалися на рівні 88% наявного ОВТ не підтвердилися і були значно завищені. Фактичний рівень справності ОВТ виявився на 40-45% нижче, ніж було заявлено. Зокрема, близько 50% зразків вимагали додаткового технічного обслуговування і поточного ремонту через фізичне старіння, руйнування відповідних трубопроводів, систем електроживлення та інших систем озброєння і військової техніки.

У той же час, за його словами, в центрі обліку надлишкового майна ЗСУ для реалізації, в тому числі на експорт, знаходилося більше 10 тисяч основних зразків ОВТ: сотні танків, БМП, артилерійських систем і ЗРК.

Раніше в Генштабі заявили, що в цьому році поставки нової техніки для армії подвоять.

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com