Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

В Ужгороді відбудеться вечір джазової музики

12 березня 2019 р., 12:30

У суботу, 17 березня.

17 березня о 19:00 в ILKO Gallery відбудеться вечір джазовї музики "Київ Арт Ансамбль" за участі Тріо Володимира Соляника та особливого гостя з Великобританії – George Haslam (баритон саксофон, тарагато).

СКЛАД
George HASLAM (UK) – баритон саксофон, тарагато
Володимир СОЛЯНИК – фортепіано
Олексій ФАНТАЄВ – ударні
Андрій АРНАУТОВ – контрабас

George HASLAM – легендарний музикант з Великобританії (Оксфорд), який випустив понад 30 альбомів з музикантами США, Англії, Аргентини, Франції, Росії, країн Азії. В його репертуарі – етнічний камерний фрі-джаз на саксофонах і тарогато (балкансько-карпатському кларнеті).

Володимира СОЛЯНИКА називають джаз-гуру й музикантом-віртуозом. У творчій біографії одного з найвідоміших піаністів сучасного українського джазу — участь у провідних фестивалях, авторські концерти, гастролі майже в усіх європейських країнах; він записав понад 10 дисків і вже 24 роки викладає в Київському інституті музики ім. Р. Гліера. Виступав на одній сцені з такими легендами джазу, як Чик Коріа, Дон Пуллен, Ральф Патт, Джоні Ві та іншими. Створив унікальний «Київ Арт Ансамбль» — живий колектив із завжди новим складом з найкращих українських і зарубіжних джазових музикантів. Володимир Соляник стояв біля джерел міжнародного форуму «Джаз-Коктебель».

Олексій ФАНТАЄВ працює в колективах Night Groove, Er.J.Orchestra, Solomin Band (ДомРа), Київ Арт Ансамбль, Валентайн Квінтет, Тріо Дмитра Александрова, Тріо Наталії Лебедєвої, проекті Юлії Роми, Квартет Ліхошви-Овсяникова, оркестрі "Днiпро". Виступав з такими виконавцями, як Cafe Da Silva, Marek Balata, Eric Marienthal, Lew Soloff, Mark Soskin, Francois Jeanneau, Kenny "Blues Boss" Wayne, Erich Kleinschuster, Земфіра, Леонід Пташка, Аркадій Шилклопер.
"Алік - один з найбільш затребуваних джазових барабанщиків країни. На його рахунку - участь в найзнаменитіших джазових бендах і добрий десяток міжнародних проектів. З останніх - виступ з італійською ейсід-джазової групою" Gabin "і американським піаністом Марком Соскіним. Олексій Фантаєв однаково компетентно й цікаво працює з ударними практично в будь-якому стилі, від латиноамериканської музики до фрі-джазу, він ще й прекрасно володіє автентичною перкусією ". UaJazz

З творчістю Андрія АРНАУТОВА постійні відвідувачі галереї знайомі за виступами разом з Dwight Trible, Joel Holmes, Ігорем Гнидіним та Євгеном Пугачовим, його проектом “TRIANGULAR MATRIX”, сольним проектом “Pax Fractal” та іншими. Свою кар’єру Андрій починав в США, де отримав освіту в одному з найпрестижніших музичних навчальних закладів — в коледжі Берклі (Bеrklee College of Music). До речі адміністрація надалі Андрію повну(!) стипендію на навчання, що вже є унікальним випадком. Виступав з легендарними саксофоністом Archie Shepp та гітаристом Charlie Byrd, скрипалем Vasser Clemens, відомими джазменами — трубачом Roy Hargrove, віброфоністом Victor Mendosa, та багатьма іншими музикантами.


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com