Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

На Закарпатті буде бізнес-конференція

14 березня 2019 р., 14:05

Незабаром

«Бізнес прорив»: на Закарпатті пройде масштабна конференція по маркетингу та продажам

Весна – час для розвитку, руху до нових цілей та досягнення ще кращих результатів у бізнесі. Ситуація на ринку продажу товарів та послуг постійно змінюється і виграє той, хто здатний швидко пристосовуватися до існуючих умов, запропонувати клієнту щось нове, виділитися з-поміж когорти конкурентів.

У цьому допоможуть сучасні інструменти маркетингу та продаж, які сьогодні впроваджуються у всьому світі. Попри існуючий стереотип, насправді ці поняття є кардинально різними, хоч ефективно працювати одне без іншого не може.

Звідси головне питання сьогодення - як ефективно продавати та досягати бажаних результатів? Давайте розберемося разом!

Вже незабаром, у суботу, 23 березня, Європейська консалтингова група «Бізнес партнер» запрошує представників малого та середнього бізнесу, власників та директорів підприємств, менеджерів та керівників відділів маркетингу, всіх, хто хоче працювати ефективно, до готельного комплексу «КАМЕЛОТ», де о 10.00 розпочнеться масштабна конференція «Бізнес Прорив: маркетинг та продажі».

8 експертів з усієї України поділяться успішними кейсами та практичними порадами у цій сфері. Очікувана кількість учасників – понад 100 осіб.

Учасники конференції «Бізнес Прорив «Marketing&Sales» дізнаються:

Про методики, інструменти та лайфхаки, що роблять маркетинг ефективним;

Про ефективне управління відділом продажів

Про Cross-selling & Up-selling

Про сучасні техніки ефективних продаж
Про те, як використати можливості соцмереж для просування бізнесу


Чому потрібно бути на конференції «Бізнес Прорив «Marketing&Sales»:Команда спікерів зі всієї УкраїниАктуальна та практична інформація, яку кожен учасник зможете одразу застосувати на практиці;Багато власників з різних сфер бізнесу Закарпаття;Нетворкінг і спілкування в кулуарах;Консультації зі спікерами на каві-брейк та за обідом;Цінні призи від партнерів;Бізнес-знайомства.

«Бізнес Прорив «Marketing&Sales» – відмінна можливість отримати корисні знання і розширити коло бізнес-партнерів.

Контакти

Для гостей передбачено 2 типи квитків, а також додаткові бонуси, якщо бажаючий відвідати конференцію завчасно прийме відповідне рішення. Дізнайтеся більше на сайті __________________.

Купити квитки можна вже зараз - телефон для довідок +38(066)3938555 та +38(098)6122571.

(додати буклет готовий)
Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com