Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Клімкін про спостерігачів з Росії: Вирішено цілком

15 березня 2019 р., 21:36

Російських спостерігачів на виборах не буде, підкреслив Клімкін.

Міністр закордонних справ прокоментував запропонований БДІПЛ ОБСЄ перелік спостерігачів на вибори, у якому зазначено 24 росіян.

Спостерігачі від Росії, яких пропонує направити в Україну Бюро з демократичних інститутів і прав людини (БДІПЛ) ОБСЄ, не будуть зареєстровані на виборах президента. Про це в п'ятницю, 15 березня, заявив міністр закордонних справ Павло Клімкін, повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Я вважаю, що це питання вирішене. Для цього є політична, юридична і моральна основа. До того ж Верховна Рада прийняла відповідний закон, тому російських спостерігачів тут не буде", - сказав міністр.

Раніше сьогодні БДІПЛ ОБСЄ направило в Київ список кандидатів до складу короткострокової місії зі спостереження за виборами президента, у якому наявні 24 кандидатури, запропоновані Росією.

Нагадаємо, Верховна Рада 7 лютого законодавчо заборонила громадянам РФ бути спостерігачами на президентських, парламентських чи місцевих виборах як особисто, так і в складі міжнародних організацій. У зв'язку з цим МЗС РФ заявило, що Росія не направлятиме в Україну своїх спостерігачів. Але пізніше в Москві знову заявили, що домагатимуться присутності своїх спостерігачів на виборах в Україні.

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com