Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Більше половини українців згодні на автономію "ЛДНР" - опитування

15 березня 2019 р., 22:08

Українці не хочуть відділення Донбасу.

Найбільше підтримують автономію для "ЛДНР" жителі півдня, сходу і Донбасу - 66,7%, 71,9% і 66,7% відповідно.

Надання непідконтрольним територіям Донбасу автономії у складі України для мирного врегулювання конфлікту підтримують 51% українців. Про це свідчать результати опитування Київського міжнародного інституту соціології (КМІС).

Відзначається, що на питання: "Якби для припинення бойових дій і мирного врегулювання конфлікту в Донбасі потрібно було надати автономію в складі України непідконтрольним територіям Донецької і Луганської областей ("ДНР" і "ЛНР") підтримали б ви таку пропозицію?", То 28% респондентів відповіли, що точно підтримали б таку пропозицію і 23% - швидше, підтримали б.

Не підтримали б таку позицію 24% опитаних, ще 25% не змогли або відмовилися відповісти на це питання.

Найбільше підтримали б автономію для "ЛДНР" жителі півдня, сходу і Донбасу - 66,7%, 71,9% і 66,7% відповідно. На заході і в центрі за таку позицію висловилися 35,4% і 42,4% опитаних жителів.

Опитування було проведено з 28 лютого по 11 березня. Методом особистого інтерв'ю опитано 2004 респонденти, що мешкають у 129 населених пунктах усіх регіонів України (крім АР Крим) за 4-ступінчастою стохастичною вибіркою із квотним відбором на останній ступені, що репрезентативна для населення України старше за 18 років. У Луганській і Донецькій областях опитування проводилося тільки на території, контрольованій українською владою.

Статистична похибка вибірки не перевищує 4,7% для показників близьких до 50%, 4,1% - для показників близьких до 25%, 2,9% - для показників близьких до 10%, 2,1% - для показників близьких до 5%.

Раніше на цьому тижні соціологи розповіли про теплі взаємини громадян Росії і України. За підсумками опитувань, 52% росіян і 48% українців вважають, що між двома країнами не повинно бути візового і митного режимів.

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com