Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Жінки згуртовуються заради співпраці

18 березня 2019 р., 16:30

У вівторок, 19 березня, о 13.00 в Ужгородському відбудеться презентація проекту «Програма по відновленню миру і діалогу для внутрішньо переміщених жінок «Голос жінки має силу» в Закарпатській області.

Вже втретє Закарпаття приєднується до областей, де діятиме програма з побудови діалогу серед ВПО та місцевих жителів, підвищення професіоналізму лідерок громадських організацій у різних сферах, з акцентом на творчості та блогерству. Йтиметься також про нагальні питання, які постають перед переселенцями на 6-ий рік їхнього перебування на Закарпатті.

Із журналістами зустрінуться:

- Юлія Панченко, координатор проектів ГО «Фундація прав людини»;

- Анжела Бабкіна, Радниця з питань ВПО в Закарпатський області;

- Олена Кондратенко, ГО «Творці країни мрій».

Закарпаття –одна з 8-ми областей, в якій Фундація прав людини розпочинає третю фазу проекту «Голос жінки має силу» (Women Voices Count). У 2015 році почалася масштабна робота над впровадженням Національної програми з соціально-економічного захисту внутрішньо переміщених жінок. Так з’явився проект «Голос жінки має силу» (WomenVoicesCount). Його мета – побудова діалогу серед внутрішньо переміщених жінок, підвищення професіоналізму лідерок громадських організацій у таких сферах, як онлайн правозахист і блогерство.

***

Захід відбудеться о 13.00 у приміщенні Ужгородського прес-клубу за адресою:

м.Ужгород, пл.Жупанатська, 15/4

Запрошуються представники усіх ЗМІ.


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com