Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Прикордонникам приходять фейкові SMS про "третій Майдан" - ДПСУ

25 березня 2019 р., 20:51

Прикордонникам почали надходити повідомлення з провокаціями.

Українським прикордонникам почали надходити повідомлення від невідомих із провокаціями. В SMS йшлося про прибуття спецназу з Америки.

Українські прикордонники отримують повідомлення від невідомих адресантів з попередженнями про "Майдан 3.0" і спецназівців США, які прилетіли в Україну. Про це в понеділок, 25 березня, на своїй сторінці в соцмережі Facebook повідомив помічник голови Державної прикордонної служби України Олег Слободян.

За його словами, в повідомленнях йдеться про нібито таємне прибуття в Київ "американського спецназу", що питання "Майдану 3.0" вже вирішене і немає сенсу служити, оскільки "за вас все вже порішали".

"Наближення президентських виборів, як ніде більше, відчувається в інформаційному полі. Споглядаючи ці процеси, можна зробити два висновки: по-перше, що ставка на виборах дуже висока і це - без перебільшення, наша державність. А по-друге, для багатьох кандидатів і їх кураторів мета виправдовує засоби. Бо як інакше можна пояснити ту кількість бруду і маніпулятивних технологій, які зараз використовуються на повну потужність? Дуже часто в таких діях вбачаються інтереси третьої сторони", - пише Слободян.

У Державній прикордонній службі заявили, що американський спецназ або будь-який інший не прибував до України. Все, що було написано в повідомленнях, - фейк.

Прикордонники в разі надходження таких повідомлень радять звертатися в поліцію.

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com