Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Людей з особливими потребами в біді не залишать

18 серпня 2014 р., 12:40

Допомога переселенцям з вадами - першочергова у краї.

Закарпатське обласне відділення Фонду соціального захисту інвалідів розпочинає безтермінову акцію з надання адресної допомоги інвалідам та дітям-інвалідам, які потребують першочергової допомоги у вирішенні найнеобхідніших соціальних, медичних та побутових потреб.

Наразі основний акцент заходу покладено на забезпечення потреб осіб з числа інвалідів, які були вимушені переїхати з АР Крим та зони АТО до Закарпатської області, повідомляє Закарпатське обласне відділення Фонду соціального захисту інвалідів.

З метою акумуляції коштів на вищезгадані потреби відділенням Фонду відкрито благодійний рахунок в ГУДКСУ в Закарпатській області за наступними реквізитами: код бюджетної класифікації доходів: 25020100 "Благодійні внески, гранти, дарунки"; отримувач: Закарпатське обласне відділення Фонду соціального захисту інвалідів; код ЄДРПОУ 13592841; МФО 812016; номер рахунку 31254303118441.

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com