Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Перечинській громаді бракує сільських клубів та бібліотек, - голова ОТГ Іван Погоріляк

29 березня 2019 р., 14:15

У Перечині бракує клубів та бібліотек.

28 березня на UA: ЗАКАРПАТТЯ та Тиса FM вийшли #Звіти_наживо. Голова Перечинської ОТГ Іван Погоріляк розповів про результати своєї роботи в об'єднаній територіальній громаді.

Іван Погоріляк поінформував, що у 2018 році на громадський бюджет було виділено 400 тисяч грн. “На ці кошти реалізовано 10 проектів. Цьогоріч із 52-ох поданих відібрали 11, на які передбачено 815 тис грн”, — сказав голова ОТГ.

Також посадовець розповів про святкування Дня міста в Перечині (25-26 травня) та пообіцяв відкрити ЦНАП. А ще — відремонтувати дороги. “У 2019 році в Перечинській ОТГ на ремонт доріг виділено 8,5 млн грн. Планується завершити ремонт доріг у селі Сімер, — розповів Іван Погоріляк.

Додамо, що 15 лютого 2018 року було затверджено Стратегію розвитку Перечинської ОТГ до 2025 року. Тоді ж погодили генеральний план міста й затвердили статут територіальної громади.

Загалом, до сфери освіти Перечинської ОТГ входить 6 дошкільних навчальних закладів, 6 закладів загальної середньої освіти, музична та дитячо-юнацька спортивна школи.

У квітні в Перечинській ОТГ розпочнуться публічні консультації з приводу оптимізації та реорганізації шкільної мережі громади. У #Звітах_наживо обговорили два ймовірних варіанти реорганізації: створити опорну школу в Перечині та її філії на базі сільських шкіл або ж відкрити ліцей у Перечині, гімназії у Зарічові і Сімері та початковій школі у Ворочеві та Сімерках.

Більше інформації — у повному відео програми #Звіти_наживо на UA: ЗАКАРПАТТЯ та Тиса FM.

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp