Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Австрія першою в Європі запустила зв'язок 5G

30 березня 2019 р., 10:01

Зв'язок п'ятого покоління на цей час охопив 17 громад у сільській місцевості. На всіх користувачів країни 5G має поширитися до 2025 року.

Австрійська компанія T-Mobile, дочірнє підприємство німецького концерну Deutsche Telekom, першою в Європі запустила комерційне використання зв'язку п'ятого покоління 5G. Про це в п'ятницю, 29 березня, повідомляє ТАСС.

Зазначається, що ексклюзивними користувачами нового формату зв'язку стали 200 абонентів компанії переважно в сільській місцевості Австрії.Усього зв'язок п'ятого покоління на цей час охопив 17 громад у сільській місцевості, і користувачі отримали можливість працювати в Інтернеті зі швидкістю понад 100 Мб/с.За планом австрійської влади, усіх користувачів Інтернету в Австрії планується охопити зв'язком 5G до 2025 року.На початку березня Австрія розіграла на аукціоні перші частоти п'ятого покоління мобільного зв'язку 5G, ставши піонером зі впровадження нового стандарту телекомунікацій в Європі.В австрійській Службі з регулювання радіомовлення і телекомунікацій повідомляли, що покупцями частот стали найбільші мобільні оператори Австрії: A1 Telekom Austria, T-Mobile і Drei, а також чотири регіональні інтернет-компанії. Продаж частот 5G приніс австрійському регулятору €188 млн.Мережа п'ятого покоління характерна головним чином тим, що дозволяє збільшити швидкість доступу в Інтернет майже в 10 разів. За допомогою нового стандарту мільярди пристроїв зможуть отримати можливість так званого колективного спілкування, тобто 5G об'єднає в одну мережу самоврядні машини, пристрої сфери житлово-комунального господарства та інші гаджети. Стандарт 4G для таких рішень уже не підходить. 5G - нове покоління мобільного зв'язку, продовження розвитку попередніх стандартів (GSM, 3G, 4G/LTE).Очікується, що масштабна комерційна експлуатація 5G почнеться після 2020 року. Рекордна швидкість передачі даних у тестових зонах мережі 5G досягала 25 Гбіт/с. Такі показники дозволяють у режимі онлайн транслювати відео в розширенні 4K (Ultra-HD).

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com