Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

У 13-му турі ДЮФЛ Закарпаття зустрічались лідери обласного чемпіонату

11 квітня 2019 р., 13:50

У другому таймі зінедінівці вирівняли гру і також мали реальні шанси забити.

Як результат, в Ужгородському дербі — паритет.

Поєдинок молодших команд розпочався у супроводі рясної зливи, що ускладнювало демонструвати комбінаційний футбол. У першій половині гри гості діяли впевненіше і мали декілька гольових нагод, однак Бобику та Прокопіву на завершенні бракувало точності, пише ЛОБДА.

У другому таймі зінедінівці вирівняли гру і також мали реальні шанси забити. Особливою активністю відзначився Салай, який вийшов на заміну. Станіслав відгукнувся на передачу Бібкова з правого флангу і пробивав в один дотик з 7 метрів, але не вдало. Ще в одному епізоді після довгої передачі Бойко не втримав м’яч і Салай трохи не встиг скористатися помилкою воротаря, який швидко виправився. Ще Калінець пробивав після скидки від партнера з 14 метрів, але вище.

Та найкращу нагоду забити мав Андрій Прокопів, який на швидкості втік від захисника, вийшов один в один з голкіпером та Стас Чухра зіграв надійно на виході, відбивши ногою постріл нападника.

Тож бойова нічия, яка залишає команду Балажинця на першому місці. В той час як МФА та СДЮСШОР, що йдуть слідом, ще мають очну гру у запасі.

УРДЮСШ-ДЮШФ «Зінедін» U13 (Ужгородський район) – СДЮСШОР U13 Ужгород 0:0

Зінедін: Станіслав Чухра, Роман Буш, Максим Крільо, Валентин Цибик, Максим Цифра, Юрій Каганець, Василь Цигак, Назар Попович, Михайло Феделеш, Ярослав Караман, Ерік Калінець.На заміну виходили: Дмитро Бібіков, Михайло Котьо, Станіслав Салай, Євген Гарбадин.Запасні: Артем Бецанич, Олександр Дзямко.Тренер – Рудольф Балажинець.

СДЮСШОР:
Станіслав Бойко, Максим Калій, Ігор Бойчук, Юрій Вашкеба, Валентин Бодор, Олексій Пушкарь, Вячеслав Таран, Дмитро Гайович, Микита Ненецков, Костянтин Бобик, Андрій Прокопів.На заміну виходили: Андрій Деревлянка, Сергій Білошицький, Маким Головчак, Ігор Лобаль, Максим Тичина.Тренер – Вадим Дьордь.

Старші колективи мали ще менше можливостей для голу, ніж у попередньому матчі. Практично вся гра проходила за переваги господарів, проте крім чисельних навісів у штрафну вони нічим не змогли відзначитись. СДЮСШОР декілька разів потурбував Матея дальніми ударами Чепканича та Гаврильця.

Команди не змогли показати змістовної гри, особливо на завершальній стадії атаки, чим у зумовлено нулі на табло.

УРДЮСШ-ДЮШФ «Зінедін» U15 (Ужгородський район) – СДЮСШОР U15 Ужгород 0:0

Зінедін: Роберт Матей, Михайло Ференцик, Станіслав Терпак, Андрій Шовш, Кіріл Голяна, Мілан Бутрик, Іван Марюхнич, Дмитро Шаленик, Юрій Заяць, Артур Куберка, Нікіта Кроццолі.На заміну виходили: Станіслав Печко, Арсеній Орос.Запасні: Максим Росул, Станіслав Гливка, Богдан Тиводар, Микола Крижанівський, Михайло Несух, Іван ДумничТренер – Михайло Іваниця.

СДЮСШОР: Іван Хміль, Іван Гаповський, Денис Окогріб, Іван Маргіта, Віталій Гейці, Василь Гомонай, Радован Максимець, Дмитро Миронов, Ігор Маюр, Володимир Гаврилець, Артем Гладинець.На заміну виходили: Максим Ільків, Василь Кобрин, Олександр Чепканич, Миролсав Немеш, Роман Феєр.Тренер – Микола Фанта.


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com