Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Михайло Рівіс закликав усі служби повернутися до виконання Тимчасової схеми організації дорожнього руху на ділянці автодороги до КПП «Дяково»

11 квітня 2019 р., 18:00

На контрольно-пропускному пункті українсько-румунського кордону «Дяково- Халмеу», що на Виноградівщині, знову черги.

Кількість фур чи то вантажних транспортних засобів, які прямують з України в Румунію, сягає понад сотню, які розтягнулися вздовж сіл Ботар і Неветленфо́лу. Тамтешні жителі скаржаться на всілякі незручності, розбиті дороги, напружену атмосферу. Про це повідомили на засіданні президії облради 2 квітня перший заступник голови Йосип Борто та депутат Карло Резеш ‒ обласні обранці від Виноградівщини та фракції КМКС.

Сьогодні, 11 квітня голова обласної ради Михайло Рівіс із цього питання провів розширену нараду з участю представників Національної та патрульної поліції краю, прикордонної служби, Укртрансбезпеки, Служби автодоріг в області, Неветленфо́лської сільської ради, депутатів.

Відбулася жвава розмова та обмін думками. Висловились із цього болючого питання всі її учасники, вносили пропозиції, розповідали про реальний стан справ, а він вимагає конкретних рішень і дій. Адже місцеву громаду турбує поведінка водіїв великих вантажних транспортних засобів, відсутність елементарного побутового сервісу і т.д.

Михайло Рівіс уважно вислухав усіх учасників наради. Та наголосив, що це питання було чітко пропрацьоване влітку 2017 року з усіма відповідними службами. Відтак була затверджена чітка Тимчасова схема організації дорожнього руху на ділянці автодороги до КПП «Дяково», схвалена рішенням Виноградівської райради, спільним розпорядженням керівництва поліції і прикордонної служби, а також облдержадміністрації. Тому сьогодні за його словами, не потрібно «вигадувати» нові рішення, а терміново повернутися до виконання напрацьованих документів із тим, аби ближчим часом навести там порядок і заспокоїти людей. А саме: встановити попереджувальні знаки, обмежувачі висоти та ширини, габаритні ворота, організувати рух автомобілів і пропуск у село «пакетом» - не більще 50 машин.
На подальшу перспективу – збудувати відповідну інфраструктуру із сервісним центром.

З обговорюваних важливих для громади прикордонного населеного пункту питання висловились Й.Борто, В.Кошеля, К.Резеш, С.Кейс, Й.Оросі, О.Приходько, О.Фют, В.Рурич та ін.
Участь у нараді взяли керуючий справами виконавчого апарату облради Юрій Гузинець та його заступник ‒ Євгенія Кибза.

Прес-служба облради

Схожі новини

Михайло Рівіс підвів підсумки 2018-го та наголосив на пріорітетах у 2019 році
Михайло Рівіс провів засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування в режимі онлайн
Мораво-Сілезький край та Закарпаття домовилися про співпрацю (ФОТО)
Михайло Рівіс: На Закарпатті конструктивно та виважено обговорюються важливі питання життєзабезпечення краю та визначаються оптимальні шляхи їх вирішення
Михайло Рівіс скликає позачергову сесію обласної ради
Михайло Рівіс: На території Закарпатської області також уводяться обмежувальні заходи
Михайло Рівіс: Члени Координаційної ради вважають за необхідне активізувати роз’яснювальну роботу серед краян, що прибули із-за закордону
В Ужгороді за підозрілими схемами почали розпродувати муніципальні автозупинки (ФОТО)
До уваги підприємств та організацій
Ужгородці можуть долучитися до створення громадських організацій

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com