Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

"Рахівське ЛДГ" має нового керівника

16 квітня 2019 р., 09:40

Його представили вчора.

15 квітня колективу державного підприємства «Рахівське лісове дослідне господарство» представлено нового керівника. Ним, згідно з наказом Державного агентства лісових ресурсів України від 02.04.2019 року №163-К, призначено Миколу Грапинюка.

З наказом присутніх наради працівників апарату та державної лісової охорони підприємства ознайомив начальник обласного управління Валерій Мурга, який побажав Миколі Юрійовичу успіхів в роботі, а колективу – розуміння й підтримки, злагодженості в основному спільному завданні – охороні й збереженні лісових ресурсів та приведення підприємства до одного з кращих не тільки в області а й в Україні.

У нараді взяли участь також голови Рахівської районної державної адміністрації Павло Басараба та районної ради Василь Дан, які побажали новопризначеному керівникові спроектувати роботу лісового господарства району так, аби бути в рейтингу одного з найуспішніших лісогосподарських підприємств держави, з відповідним показником позитивної динаміки розвитку.

У вступному слові до колективу Микола Грапинюк озвучив своє бачення розвитку лісгоспу, а враховуючи те, що в лісовому господарстві Микола Юрійович людина не нова і за спиною не один десяток років досвіду роботи в галузі, організаторських здібностей йому не позичати, тож роботу нового керівника оцінюватимуть не лише лісівники, а й громада району ввіреного йому лісогосподарського підприємства.


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com