Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Не стало Івана Черепка

23 квітня 2019 р., 10:05

На 67 році життя

Сумна звістка учора сколихнула Виноградівщину.Після тривалої виснажливої хвороби на 67 році життя відійшов у вічність патріот нашого краю, один із організаторів відродження русинського руху в районі, підприємець і меценат Іван Андрійович Черепко.

На різних етапах свого трудового шляху від начальника цеху промкомбінату до директора райпобуткомбінату, керівника райплану – заступника голови райвиконкому Іван Андрійович був для виноградівців, передусім, професіоналом своєї справи, порядною людиною, щирим другом і порадником. Неодноразово обирався депутатом районної ради. А ще – цінував материнську нашу мову, рідну культуру, звичаї, якими він гордився і продовж років незмінно їх підтримував.

Усміхнений, жартівливий, із кірочкою духмяного свіжоспеченого хліба в руці – таким його образ назавжди залишиться у пам’яті земляків. Спи спокійно, дорогий наш цімборе. Іван Бушко, Юрій Продан, Михайло Чухран, Святослав Гал, Василь Січ, Василь Кіш, Микола Староста.


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com