Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

У Мукачеві схвалили Кодекс етичної поведінки посадовців

25 квітня 2019 р., 12:10

З відповідною ініціативою виступив міський голова Андрій Балога.

Депутати сьогодні на сесії затвердили Кодекс етичної поведінки посадових осіб та інших працівників виконавчих органів Мукачівської міської ради, посадових осіб та інших працівників підприємств, установ, закладів, що перебувають у комунальній власності міста.

Кодекс етичної поведінки посадових є узагальненням стандартів етичної поведінки посадових та інших осіб органу місцевого самоврядування, посадових та інших працівників підприємств, установ, закладів, що перебувають у комунальній власності міста, забезпечення відкритості в роботі міської ради, якими вони зобов’язані керуватися під час виконання своїх посадових обов’язків, спрямований на зміцнення авторитету служби в органах місцевого самоврядування, репутації посадових осіб виконавчих органів Мукачівської міської ради, посадових осіб та інших працівників підприємств, установ, закладів, що перебувають у комунальній власності міста, забезпечення відкритості в роботі виконавчих органів Мукачівської міської ради, а також попередження випадків порушення ділової та професійної етики.


Мукачівська міськрада

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com