Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Зеленський розповів, як відбиратиме голів ОДА

16 травня 2019 р., 23:35

Зеленський зустрівся з представниками великих рекрутингових компаній

Новообраний президент України хоче провести прозорий конкурс на ці посади.

Володимир Зеленський провів зустріч з представниками великих міжнародних рекрутингових і HR-агентств та обговорив з ними можливу співпрацю в пошуку кадрів на низку посад у системі державного управління, повідомляє прес-служба Зеленського.

Зеленський зазначив, що його команда має певну кількість кандидатур на посади керівників ОДА, але тут потрібна допомога з інструментами адекватної оцінки цих людей.

Він додав, що хоче провести прозорий конкурс на ці посади. "Ми дійсно хочемо знайти нових талановитих людей, хороших фахівців, які поділяють наші цінності. Це не популізм, це - наша мета. І ми розуміємо, що знайти кращих фахівців, які мають високі компетенції і орієнтовані на конкретні результати, не дуже просто. Тому хочемо запросити вас до співпраці у цій сфері, - зазначив Зеленський.

Крім того, на зустрічі йшлося про головні критерії, яким мусять відповідати претенденти. "Ми хочемо знайти кращих менеджерів, які прагнуть позитивних змін у своїх регіонах, мають стратегії розвитку і здатні залучати локальні й іноземні інвестиції", - додав він.

Як повідомлялося, перші кадрові призначення і законодавчі ініціативи стануть відомі після інавгурації Володимира Зеленського.

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com