Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Порошенко ввів в дію рішення РНБО про планування в оборонці

16 травня 2019 р., 23:45

Порошенко ввів в дію рішення РНБО про організацію планування в секторі безпеки і оборони

До указу президента додається рішення РНБО, згідно з яким належить провести різні оглядові процедури.

Президент України Петро Порошенко ввів в дію рішення Ради національної безпеки і оборони (РНБО) від 16 травня Про організацію планування в секторі безпеки і оборони.

Указ передбачає огляди в різних сферах, у тому числі з використанням можливостей спільної робочої групи Україна-НАТО з питань воєнної реформи високого рівня і Консультативної місії Євросоюзу з питань реформування сектору цивільної безпеки.

До указу президента додається рішення РНБО, згідно з яким належить провести такі огляди: оборонний; огляд громадської безпеки і захисту; огляд стану кіберзахисту критичної інформаційної інфраструктури, державних інформаційних ресурсів та інформації, вимоги щодо захисту яких встановлено законом; загальнодержавної системи боротьби з тероризмом; розвідувальних органів України.

Уряду доручено забезпечити проведення оборонного огляду, огляду громадської безпеки і захисту, огляду стану кіберзахисту критичної інформаційної інфраструктури, державних інформаційних ресурсів та інформації, вимога щодо захисту якої встановлена ​​законом.

Раніше Петро Порошенко ввів в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 7 травня щодо заходів для зміцнення обороноздатності держави.

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com