Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

"Росинка" виборов Гран-прі на Всеукраїнському фестивалі кіно-театральної творчості "Зірки, що зійдуть завтра"

22 травня 2019 р., 13:00

Театр "Росинка" здобув Гран-прі на фестивалі "Зірки, що зійдуть завтра"

І знову яскрава перемога.
Зразкового театру "Росинка" Мукачівської дитячої школи мистецтв № 2 (художній керівник Вероніка Тищук) на в ІІ Всеукраїнському молодіжному фестивалі кіно-театральної творчості "Зірки, що зійдуть завтра", що проходив у столиці України з 10 по 14 травня. Юні мукачівські театрали представили на конкурс перформанс "ОБИРАТИ ВАМ" (Режисери: Юліта Ран, Ярослав Подшивалов) та здобули найвищу нагороду Гран-прі!
Окрім того, приємно відзначити, що актор Зразкового театру "Росинка" Андрій Федів нагороджений дипломами в номінаціях: "За високий рівень майстерності у виконанні літературних творів" та "За артистизм та емоційну правду у виконанні літературних творів", а театральне відділення Мукачівської дитячої школи мистецтв №2 відзначено дипломом "За високий рівень проведення майстер-класу "БІОМЕХАНІКА МЕЙЄРХОЛЬДА" та ефективне впровадження інноваційної системи акторського виховання в освітній процес".
Протягом п'яти днів наші учні були активними учасниками у проведенні освітньо-практичних програм, тренінгів та майстер-класів,мали чудову нагоду побувати за лаштунками відомих театрів та кіностудій, збагачувати свій досвід, переглядаючи фільми та вистави, спілкуватися з творчою молоддю, абітурієнтами, які обрали професійний шлях в кінематографії та театральному мистецтві.

{g}

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com