Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Когуич "виставиться" у краї

31 травня 2019 р., 09:15

Незабаром

3 червня о 16.00 год. у виставкових залах Закарпатського музею народної архітектури та побуту представить свій творчий доробок митець нової генерації закарпатської школи живопису - Василь Когутич. У щедрому творчому доробку митця все органічно взаємопов’язане. Щоб не робив художник, незважаючи на молодий вік, йому вдається ,бо працює натхненно, легко і талановито. Роботи виконані у техніці олійного живопису, акварелі і графіки. У жанровій палітрі художника домінують природні пейзажі, натюрморти, портрети, а графічні роботи наповнені легкістю і витонченістю. Пишучи з натури йому вдається зафіксувати щось суттєве, що розкриває характер і передає настрій, чудово відчуває колір та форму. У творчому доробку митця сотні робіт.

Народився художник 28 березня 1985 року в с. Ракошино Мукачівського району. Здобув ґрунтовну художню освіту, закінчивши Мукачівську дитячу художню школу ім. М. Мункачі, Ужгородський коледж мистецтв імені А. Ерделі і Закарпатський художній інститут. Ще в студентські роки став переможцем Всеукраїнського конкурсу з академічного рисунку у м. Харків (2009 р.). Нині працює викладачем рисунку та живопису у коледжі мистецтв ім. А. Ерделі та Закарпатської академії мистецтв. Автор персональних виставок в Україні (Ужгород), Словаччині (Свидник, Пряшів), Польщі (Сянок), Угорщині (Будапешт). У 2015 році митець презентував Україну в Нідерландах у рамках мистецького проекту Embassy Art Exhibitions (художні виставки посольств), організованого виданням Diplomat Magazine та галереєю Parties van Dorst (м. Гаага). Лауреат обласної премії ім. Й. Бокшая та А. Ерделі (2017)
Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp