Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

США посилили санкції проти Сирії

11 червня 2019 р., 23:35

Будівля американського Мінфіну

Санкції введено стосовно сирійського бізнесмена Самера Фоза, його родичів і компаній.

Влада США посилила режим санкцій щодо Сирії. До "чорного списку" були включені три фізичних і 13 юридичних осіб, повідомляє американський Мінфін у вівторок, 11 червня.

Зокрема, обмеження були введені проти компанії ASM International Trading зі штаб-квартирою в Дубаї. До переліку також потрапили два громадянина Сирії, пов'язані з цією організацією. Крім того, санкції були введені проти телекомпанії LANA TV, яка базується в Бейруті.

Як стверджується в заяві Мінфіну США, санкції були введені проти "сирійського олігарха Самера Фоза і його розкішної бізнес-імперії". Внесені до списку санкцій 16 "фізичних і юридичних осіб пов'язані з міжнародною мережею, від якої отримує вигоду режим Асада".

"Самер Фоз, його родичі і його бізнес-імперія перетворили безчинства сирійського конфлікту в прибуткове підприємство. Цей сирійський олігарх безпосередньо підтримує кривавий режим Асада і будує розкішні комплекси на землі, вкраденій у тих, хто ховається від його жорстокості", - заявила заступник міністра фінансів Сігал Манделкер, яка курирує протидію тероризму і фінансову розвідку.

За її словами, США зобов'язані "притягати до відповідальності спекулянтів, які збагачують скарбницю режиму Асада, в той час як сирійські цивільні особи страждають від цієї штучно створеної гуманітарної кризи".

Нагадаємо, в травні президент США Дональд Трамп на рік продовжив односторонні санкції відносно Сирії і повідомив про це Конгрес.

Спочатку обмежувальні заходи проти Сирії були введені в 2004 році і неодноразово змінювалися та доповнювалися. Санкції стосуються блокування активів деяких фізичних і юридичних осіб, а також обмежують експорт ряду американських товарів і послуг в Сирію.

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com